דר’ נבו – השתלות ושיקום הפה

אנשים רבים בכל גיל חווים מצבים של אובדן שיניים, בין אם זו שן בודדת או שבורה, ובין אם אלו מספר שיניים או לסת שלמה. הם חשים את ההשפעה על הרגלי האכילה ועל חיי החברה, ואובדן השיניים מפריע להם מבחינה אסתטית ותפקודית. הפתרון החדיש והאיכותי ביותר כיום לשיקום הפה הינו השתלות שיניים, שיתרונן הגדול הוא בתחושת הנוחות והטבעיות, ממש כמו שיניים מקוריות.

ד”ר אלי נבו מתמחה בטיפולי שיקום הפה והשתלות שיניים מורכבות, כולל השתלת שיניים ממוחשבת ללא חתכים, דימום או תפרים, וכן בציפויי חרסינה ללא מתכת. השתלות השיניים מבוצעות באמצעות שתלים דנטליים המהווים את התחליף הקרוב ביותר לשיניים חסרות. ביצוע השתלים מצריך מיומנות מיוחדת של מומחה לכירורגיית פה ולסתות.

השתלים הדנטליים מעוגנים באופן קבוע בעצם הלסת, עשויים סגסוגת טיטניום טהור, ומאפשרים חיבור של מבנים, כתרים, גשרים או מחברים לשיניים תותבות. ניתן לשחזר באמצעותם משן בודדת ועד להשלמת מספר שיניים או כל השיניים בפה. בזכות שימוש בשיטות מתקדמות וטכנולוגיה דיגיטלית, ניתן לשקם את השיניים באמצעות השתלים ביום אחד בלבד, וליהנות משיניים חדשות כבר מהיום הראשון! לכל השתלים אישורי משרד הבריאות ומכון התקנים, והם נושאים את תקני ה- FDA, ISO, CE.

Call Now Button