דר’ נבו – מרפאת שיניים טיפולים אסתטיים

שיניים בריאות, יפות ולבנות הן לא חלום. מרפאת השיניים של ד”ר אלי נבו מציעה למטופליה מגוון רחב של טיפולי שיניים אסתטיים למראה טבעי ומושלם.

כתרי חרסינה אסתטיים
דור מתקדם של כתרים חדשניים שבסיסם עשוי מזירקוניה בעלת גוון לבן ואטום למראה הדומה לשן טבעית. כתרים חדשניים אלו מבוססים על חומרים המותאמים ביולוגית לגוף האדם. כיפת הזירקוניה, המחליפה את המתכת מהדור הקודם, מצופה בחרסינה ומחקה בדייקנות מופלאה את הצבע, הצורה והשקיפות של השן הטבעית. שיטה זו מתאימה במיוחד לשיניים קדמיות, לביצוע כתרים בודדים או גשרים הבנויים ממספר כתרים.

ציפוי חרסינה
ציפויי חרסינה עדינים למראה שיניים יפות וטבעיות העמיד לאורך שנים. אלו ציפויים דקים במיוחד המודבקים על חזית השן, אשר משנים את צבע השיניים לצמיתות וביכולתם להשלים שיניים שבורות, להאריך או להרחיב שיניים, לשנות את צורת השיניים ולהשלים שיניים שחוקות. הציפויים דקים מאוד
(0.2 מילימטר) וחזקים מאוד, ואין צורך בהשחזת השן או בהסרת שכבה לצורך הדבקתם.

הלבנת / הבהרת שיניים
על אף שצבע השיניים הוא גנטי, גורמים חיצוניים דוגמת עישון או שתיית קפה ותה עשויים להשפיע על צבע ומראה השיניים. במשך הזמן השיניים מצהיבות ומראן הופך לא אסתטי. הבהרת שיניים איכותית תוך שימוש בחומרי הלבנה רפואיים המבוססים על חמצן, משיגה תוצאה מיידית ואפקטיבית. בטיפול הבהרת השיניים אנו משתמשים בכמות ובריכוז אופטימלי של חומרים המלבינים את השן, ללא כל תופעת לוואי או כאבים.

Call Now Button